| MissPussy a întrebat:

Hei salut!
As vrea sa imi fac o trupa de muzica pop dar nu stiu cum sa invcep fiindca am doar 11 ani ma rog am o voce frumoasa si desigur eu as vrea safiu solista si chitarista fiindca fac chitara.
Stiu ca sunt cam mica dar daca incep acum poate mai tarziu imi va prinde bine.
Nu am facut lectii de canto dar bunici mei sunt la cor si de la ei imi trag vocea.
Va rog imi spuneti si mie cum sa imi formez o trupa de muzica pop?

Răspuns Câştigător
| Bibuşca a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa ai voce ( daca tu canti la voce ) si sa mai cauti 2, 3 oameni care sa stie sa cante la vreun instrument calumea, si faceti un video cu voi cum cantati si bagatil pe youtube si daca are succes totul vine de la sine sper ca te-am ajutat succes!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MissPussy explică:

Nu mai scrieti injuraturi.si multumesc pentru sfat bya.