| cosmy2013 a întrebat:

Va place ai se to pego?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| itscloudyoutside a răspuns:

Nu ştiu cum să-ţi spun, dar prefer din ce în ce mai mult să-mi bag nasul în fundul unui sconx decât să ascult acea aşa-zisă melodie. Înţeleg că e "nouă" şi o ascultă toată cocălăreala, dar am început să o aud tot timpul, peste tot. E mai rău ca râia.

| DrDeath a răspuns:

Acea melodie este cantata dar pentru bani nu pentru muzica, asa ca si muzica din cluburi.Muzica care a ramas muzica este cea Rock si toate ramurile ROCK-ului. Tias spune mai multe dar nu cred ca ai sa intelegi...

Răspuns utilizator avertizat
| Infraverde a răspuns:

E gay.