| LoveToHate a întrebat:

Adam si Eva aveau ombilic?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Du-te sa-i verifici!

| drk a răspuns:

Intrebarile de genul asta sunt (cel putin) puerile, ca sa folosesc un eufemism. In icoane nu sunt reprezentati cu ombilic, desi, creati de Dumnezeu, puteau sa aiba. Nu cred ca intrebarea are vreo justificare, nu iti modifica nici credinta, nici necredinta. Mai erau intrebari de genul asta... Dumnezeu-Atotputernic poate face o piatra asa de mare incat sa n-o poata duce? La fel de puerila intrebarea.

| LoveToHate explică (pentru drk):

De fapt nu e deloc o intrebare puerila.

| RAY a răspuns:

Aveau pamant in forma de omblic

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Întrebarea e interesantă.
Eu cred că nu există cei doi dar ca să îţi răspund atunci da.
Pe curând!

| vitbsk a răspuns:

Eva după ce a născut probabil că avea.
Iar Adam din momentul în care pierde o coastă, logic suferă nişte mutaţii faţă de ce era iniţial.