| Ajutor999 a întrebat:

Ajutor, am probleme. Unde este Dumnezeu? Unde? In ultimul timp ma doare capul am fost la medic care mi-a facut tomografie si a spus ca pot sa-mi pierd neuronul. Cand eram mic m-am lovit la cap si neuronul meu s-a lovit de peretii capului si acum este intr-o stare jalnica. Trebuie sa fac transfer de neuron.
De ce Dumnezeu nu a facut nimic si ma lasa asa, cu neuronul vai de mama lui. De ce nu-mi vindeca neuronul?

9 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Prostia e mare, cred si eu...e ocupat sa-ti caute un creier...
Salut

| Mădă0611 a răspuns:

rolling on the floor
*Beep! Beep! Troll detected!*

| Zenicide a răspuns (pentru Mădă0611):

Mai de mult era diferit. Mai Subtil, mai fin. Insemna ceva sa fii troll, puteai sa zici cu mandrie DA DOM`LE SUNT TROLL! Uite unde s-a ajuns.

| Mădă0611 a răspuns (pentru Zenicide):

Pentru a fi troll se cere inteligenţă, unii-s doar măscărici laughing de exemplu nenea fake-lolosaurus.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mădă0611):

Lolosaurus are complexe de superioritate si ma calca pe nervi.

| Mădă0611 a răspuns (pentru anonim_4396):

E un troll din categoria celor frustrati si fara prea mult creier, cred ca n-are teme pe luni laughing. A avut multe conturi de pe care doar jignea, sunt curioasa asta cat o sa-l tina. Nu-l baga in seama.

| DyNo a răspuns:

Deci ti-ai facut acest cont doar pentru "trolling"?
Pai daca ai un singur neuron nu ma mir ca esti in stare sa pui asemenea intrebari.

| loIosaurus a răspuns:

Mai sunt si altii in situatia ta.Se numesc atei sau libercugetatori.

| anonim_4396 a răspuns (pentru loIosaurus):

E tu chiar esti de prost gust sa stii. Mi se face rau cand te crezi mai pun ca alti cand tu esti mai prost ca toti.