| naziSpirit a întrebat:

Am fost la biserica acum 2 ani si m-a intrebat popa daca ma masturbez. I-am raspuns ca da si i-am spus ca ma gandesc la fete tinere si bune. L-am intrebat daca Isus nu si-a facut si el laba cand era mic. Voi ce credeti? love struck FUNDITA!

14 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Isus a fost singurul care a trait pe acest pamant, insa fara de pacat.

| Inferno a răspuns:

Ba da credincios mai esti tu. Ai fost la biserica acum 2 ani?
Eu nu am mai fost la bisercia de 10 ani.

| PreaSfintitu a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa nu te mai duci pe la biserica... pierdere de timp

Răspuns utilizator avertizat
| Tania a răspuns:

Nu cred ca stie cineva amanuntele intime ale unui om care a trait acum 2000 de ani.

| danut a răspuns:

De ce nu incerci sa afli mai multe scriind la categoria "Dereglati mentalo-sexual". Cred ca vei avea mai mult succes acolo unde se afla "crema" NAZIbantuitilor.

| ndc a răspuns:

Si ce ti-a raspuns?

| Annie2498 a răspuns:

Isus a fost Sfant. Sfant=fara de pacat. Iar chestia asta cu frecatu p*** este un pacat. Deci prin urmare Isus nu a facut acest pacat. De fapt Isus nu a facut nici un pacat, de aceea ii se spune Sfant. Iar tu incearca sa mergi mai des la biserica, si ai sa vezi ca vei scapa si de gandurile astea la fete tinere si bune. Incearca sa-l cunosti mai mult pe Dumnezeu, sa fii mai aproape de el pentru ca el este singurul din tot Universul care te poate ajuta mult, iti poate face viata mult mai frumoasa.:*. Sper ca te-am ajutatthinking

| Luannah a răspuns:

Eu sunt fata.si am 14 ani, iar idiotu de preot m-a intrebat la felrolling on the floorDoar ca avea o fata perversa al naibii cand i-am zis ca da.Si cu toate ca zicea ca nu-i bine ce fac se uita al naibii de frumos la mine si zambearolling on the floorPreotii nu au parte de sex asa des si de aia intreaba astfel de lucruri[-xNu ma duc la biserica deloc! Dar atuncia mergeam cu profesotul de religie ca sa chiulim de la restul orelorbig grin

| game1992 a răspuns:

Daca isus ar fi facut un singur pacat,venirea lui ar fi fost degeaba si nu mai aveau oameni cale de scapare,si omul daca are un singur pacat este de ajuns,dupa moarte va fi bine primit in iazul de foc,asta daca nu isi cere iertare si se pocaieste. daci lasa laba ca azi simti maine nu si tot asa pana mori o sa tot freci si nu te alegi cu nimis, cand iti vine s-o faci zi lasa co fac maine si tot asa scapi, asta daca vrei sa scapi.

Răspuns utilizator avertizat
| MarianWLF a răspuns:

Da ce ti-a zis cand ai spus ca te masutbezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost fara pacat deci nu a facut acest lucru scarbos pe care il practica majoritatea baietilor si nu numai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce popa curioslaughing