| beligan a întrebat:

Asa se,, exprima"credinta in Dumnezeu?
Cati dintre noi mergem la acesti farseori si ne,, destainuim"(spovedim)?
http://www.youtube.com/watch?v=UGZn1NM_ndo

11 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

fimulețul recomandat de tine este foarte corect.

| beligan explică (pentru MMihai):

Din pacate, acest gen de marsavii, se intampla de cand lumea, si toti stiau de ele, dar pe atunci nu erau camere ascunse!

| WholeWorldTeam a răspuns (pentru beligan):

Ce ar fi si pe tine daca lumea ar zice ca esti un mare curvar sau o mare tarfa depinde de sexul tau, pentru simplul fapt ca badea nu stiu care e asa, in concluzie toti sunt desfranati.Ia nu mai baga tu in aceeasi oala preoti care nu isi fac datoria cu cei care sunt traitori.Vezi-ti tu de pacatele tale? Ce? esti mai bun tu ca nu stiu care preot care sminteste?

| beligan explică (pentru WholeWorldTeam):

Mda,si? esti interesant?
Ok! linge ciolanele popilor in continuare si toceste-ti coatele si genunchii in jurul bisericilor ca asa te invata popa! Vezi-ti si tu de moaștele tale!

| WholeWorldTeam a răspuns (pentru beligan):

Auzi in primul rand schimba temperamentul si nu vorbii asa.In al doilea degeaba atingi sute de moaste daca nu implinesti poruncile insa nu trebuie negat ca si acestea ne ajuta nsa fara pazirea poruncilor suntem afara de imparatia cerului.Nu inteleg ce vrei sa dovedesti prin intrebarile tale si raspunsurile tale ironice insa daca esti ceva "crestin" care nu are nevoie de Biserica lui Hristos sa stii ca ceea ce faci tu pe aici nu este nicipedeparte pocainta.

| beligan explică (pentru WholeWorldTeam):

Mda si? esti tu exemplu de credincios adevarat si curat NU?
Crezi că cu aceste,, tertipuri''de gen inchizitie, rezolvi ceva?
Mii de popi au imbratisat miscarea legionara de tip fascist, si ce-au rezolvat?
Absolut nimic! Din contra aceste aberatii au dus la uciderea celor ca Nicolae Iorga care intr-adevar ar fi vrut sa faca ceva pentru societatea romaneasca, nu sa indemne oamenii spre prozelitism!

| Nucreeed a răspuns:

Eu zic s'o iei mai usor...ca n'o sa scoti nimic de la crestini...n'o sa poti sa'i convingi de nimic..asa ca lasa'i sa se duca unde vor ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=RUWDE9fojWw.asculta si uita raul.vezi binele.

| beligan explică (pentru anonim_4396):

Bravo! este de apreciat!

Răspuns utilizator avertizat