| AvalohAlyn a întrebat:

Atât va zic Apocalipsa, sfârșitul lumii e aproape dar mai întâi o sa fie un cutremur mare in Romania și apoi războiul global al III-lea și imediat după o sa fie Apocalipsa..am citit eu într-o carte de preziceri profetiilaughing)
Credeți că îi adevărat?

2 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Sunt fantezii pentru prostit naivii. Nu reusesc niste oameni cu un nivel de cunoastere foarte redus si cu posibilitati limitate sa prezica cutremure si alte evenimente, dar pot face bani scriind povesti numite "profetii".

| Meme10Meme a răspuns:

Esti penibil rau ma.