| Toluk19 a întrebat:

Atei : Ce credeti cu cele intimplate cu Ioan Gabor?

4 răspunsuri:
| Trinitas a răspuns:

Poti sa ne spui si cine mai exact e Ioan Gabor?

| Nuvăsufăr a răspuns:

Să ştii că nu toţi urmărim situaţia unei SINGURE persoane la Tv unii mai urmăresc situaţia României.
Ce s-a-ntâmplat?

| a1doru a răspuns:

Cine mai este si papagalu' asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt crestin.ortodox.si am trecut printr-un accident. operat, cu sperante de vindecare din partea mea, dar cu indoiala din partea chirurgului care mi-a spus; am facut ceia ce depindea de mine.de acum tine de Dumnezeu si de tine.cred ca o cimuniune de genul acesta face o minune.si credinta.doctor,om Dumnezeu.de fapt cred ca; Dumnezeu,doctor,om,in toate cazurile.un om care a facut razboiul,povestea despre ingerul pazitor,eram la rand la ulei pe timpul impuscatului; in situatii disperate,deznadajduite,cand omul e speriat si inaspaimantat, striga cu disperare si credinta SCAPA_MA, te salveaza. zicea respectivul.nu stiu cum si in ce mod, nu-ti dai seama decat dupa aia, dar te scapa.asta in cazul in care nu esti chemat sus.de cele mai multe ori si asta poate fi o salvare.