| BvB666 a întrebat:

Ateii au inger pazitor?

Răspuns Câştigător
| dannyella15 a răspuns:

Tu chiar ai impresia ca sta un ingeras alb cu aripioare langa tine si te pazaste? Daca fiecare om are cate un inger pazitor, de ce unii mor in accidente, isi sparg capul sau isi rup picioarele? De ce pe aia nu-i mai pazeste nimeni? Noi trebuie sa fim proprii nostri ingeri pazitori.Credeti in mituri si-n povesti, si de-aia o ducem atat de bine...

11 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Eu am un diavol pazitor.

| DorelSudoru a răspuns:

Eu mi l-am spanzurat apoi i-am facut o pentagrama fix unde e inimabig grin

| xname23 a răspuns:

Da. toata lumea are inger pazitor.chiar daca ateii ii neaga existenta.

| Rikudou a răspuns:

Toata lumea are un inger pazitor si chiar ateii in speranta ca se vor indrepta spre adevarata credinta.

| Lex169 a răspuns:

De acord cu SyxxKid.

| Cristianne a răspuns:

Dă un sms la Iisus și întreabă-l.

| 220V a răspuns:

Al meu ii beat mort pe canapea

| Pulpițele a răspuns:

Tu ai 666 ingeri pazitori...

| 1fluturas a răspuns:

Ateii nu cred in ceva care nu poate fi palpabil sau demonstrat...asa ca, nu cred in ingeri

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! am pitbull si pisica salbatica.