| Infernia a întrebat:

Ateii ştiu mai multe despre religie decât cei credincioşi. Credeti ca este adevarat sau nu?

Răspuns Câştigător
| TheBlueWolf a răspuns:

Exact gandirea logica influenteaza abordarea mentalitatii de ateu.Gandirea incuiata si bolnava... spalata! te impinge spre venerarea acestui zeu.

31 răspunsuri:
| TheBlueWolf a răspuns (pentru LiquidFlesh):

Exact asta e cu manipularea si interpretarea gresita...la o varsta frageda nu intelegi nimic. Daca o citesti cu mintea limpede si destul de dezvoltata in mai multe domenii iti dai seama ca biblia nu e decat o carte ce se bate cap in cap cu "credinta" continand conotatii sexuale, barbarism, rasism si multe altele sa nu mai zic autocontraziceri specificate si de tine.