| ShowTim3 a întrebat:

Bataia e rupta din rai >:?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
16 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Bataia e rupta din mana prostului.

| Ecea a răspuns:

@claudia01 nu chiar.Intre barbati bataia este oarecum normala,depinde de bataie.
Dar intre barbati si femei,da, este o prostie.

Eu am facut Kung Fu pentru a ma apara de mine insumi. Urasc bataile, dar cateodata sunt bune.

| Hombre a răspuns:

Da este rupta din rai si e folosita pe pamant.

| mgtow a răspuns:

E rupta din epoca dinozaurilor numai ca ei se muscau si omul se bate.

| DorelSudoru a răspuns:

Nu bataie e rupta din big-bangrolling on the floor

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu, nu, nu, nu...clar nu.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Corectie: Bataia e rupta din Rai?
De aceea nu mai vreti sa ajungeti in Rai, pentru ca luati bataie?

| jadir a răspuns:

Nu,bataie este arma prostului.

| MadnessCaffe a răspuns:

Normal ca e rupta din rai.

Toti stim ca Dumnezeu e overpowered la ce damage are si ce or fi zis prostii aia de dinozauri, hai sa ne adunam toti in acelasi timp sa cucerim Pamantul facut de el.Asa au si facut. Dumnezeu a asteptat sa dea cast la meteorit si le-a dat 9999 damage la toti dinozaurii si au murit.Deci si el s-a batut cu dinozaurii laughing

| DracusorImpielitat a răspuns:

Probabil .

| luana1 a răspuns:

Bataia...nici nu merita comentat un comportament in care nu sunt implicati neuronii.

| Nyghtshadow a răspuns:

S-o fi referind la bataia dintre Lucifer si Sf Mihail thinking In cazul asta da, bataia chiar e rupta din rai smug

| KyssOana a răspuns:

BAtaia doare.si nu nu e rupta din rai smug

| claudia01 a răspuns:

Bataia e modalitatea oamenilor limitati de a-si "spune" punctul de vedere...

| Traian a răspuns:

Bataia nu este o varianta. suntem in sec 21. acum cea mai buna varianta este sa ii ti o predica care sa il puna pe ganduri.

| dianna_2063 a răspuns:

Se refera la mustrare