| andri22 a întrebat:

Buna este normal ca un preot de vreo 63 de ani sa se imbete de pasti dupa slujba in poenita daca da de ce?

Răspuns Câştigător
| robroy a răspuns:

Un popa a facut un legamant, ca el e intre noi si Dumnezeu, iar Dumnezeu nu zice sa nu bem vin, dar sa nu ne facem muci, pacat sunt viciile nu bautul unui pahar de vin,

| Exilee a răspuns (pentru robroy):

AHH! Ce raspuns frumos.

9 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Pentru ca bun e vinul ghiurghiuliu...in afara Bisericii e om. 63? Se tine bine, se respectahee hee

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

A facut prea multa impartasanie

Răspuns utilizator avertizat
| Kaleo a răspuns:

Nu e normal.

| andri22 explică:

Stii ceva traiesc intr-o lume democrata asa ca fiecare are dreptul sa isi spuna parerea...

| NameoftheCentury a răspuns (pentru andri22):

Era sarcastica.

Răspuns utilizator avertizat
| Kaleo a răspuns (pentru ßirGagaWelch):

E bine ca ai specificat. Nu parea...