| anonim_4396 a întrebat:

Nu m-am spovedit de anul trecut. Acum îmi pare foarte rău ca nu m-am dus înainte de crăciun. Ma simt prost si îmi vine sa plâng. Credeți ca este ceva foarte rău ca nu am fost?

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu, nu cred.

| milan9 a răspuns:

Vei putea merge oricand. Nu trebuie sa astepti neaparat urmatorul post... happy

| Doub a răspuns:

Nu, nu e, stai liniştită.

| J0B0MAT a răspuns:

Nu.

| R0R0 a răspuns:

Contează ca iti pare rau. Dar sa e spovedesti odata. Spovedaniile se pot face pe tot parcursul anului, nu doar de sarbatorile imparatesti

| oprescudorin11 a răspuns:

Faptul ca iti faci probleme, ca esti trista, dovedeste ca esti credincioasa.Sigur ca e nitel rau, dar nu asa incat sa -ti faci griji, sa nu mai dormi noaptea.

Răspuns utilizator avertizat
| TrăieşteClipa a răspuns:

Ai aici Sfantul indreptar ortodox care contine 370 de sfinte intrebari care mai de care mai originale.
Daca iti folosesti corect creierul poti sa intelegi adevaratul scop al acestor intrebari.

www.scechurch.org/biblioteca/files/spovedanie.pdf

| VelaJohnny a răspuns:

laughing daca crezi in Dumnezeu de ce nu i te rogi personal sa te ierte pentru ceea ce ai facut, de ce te rogi de un preot sa te ierte el?

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Buna. vezi www.bibliapentrusceptici.ro si te vei simti poate mai bine.