| mentholinks a întrebat:

Ce mai faceti? Ati mai descoperit vreo ceva? Vreo revelatie?

6 răspunsuri:
| ania a răspuns:

O conversație recentă cu Dumnezeu/
De ziua mea am văzut că fiica mea mai mare, fără să o fi rugat, făcea ordine de zor în bucătărie.Mă bucur și mă gândesc că o face din iubire, să fiu mai bucuroasă de ziua mea. Apoi mă întrabă/Mai trebuie să facem ceva sau putem să mergem în oraș? ( de obicei îmi place să ieșim toți cu familia de ziua mea). Sunt dezamăgită. Percep gândul inconfundabil care vine de la Dumnezeu/
Asta aștept și eu mereu, să faci lucruri bune doar din dragoste pentru Mine!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. Fiind și metafizician, am ajuns mai aproape de esența termenului energie. Este o corelație dintre plin și vid. Dacă îmi trimiți 1 Euro prin paypal pe ascassona@gmail.com, te învăț să te joci de-a Big Bang.

| Nilsson a răspuns:

Chiar mă gândeam azi că nu te-am mai văzut demult pe aici.

| mentholinks explică (pentru Nilsson):

Da, pai am avut niste probleme si am zis sa mai fac si alte lucruri. Stateam cam mult.

| slayer09 a răspuns:

Importat e ce ai descoperit tu in timpul asta in inima ta big grin. Ca noi daca descoperim poate tie nu iti e prielnica descoperirea. Cel putin eu l-am descoperit de Dumnezeu.

| Osneros a răspuns:

Am descoperit ca exista si flat eartheri care nu sunt trolli. As prefera sa cred ca sunt trolli, totusi.