| ISetFireToTheRain a întrebat:

TPU! :dhappy
Bunica mea nu se simte bine de 2 zile. A avut un accident vascular(avea simptomele corespunzatoare).
Dar mai intai sa va spun ceva din trecut: bunicul meu a murit in 1999(cel din partea mamei). Nu stiu de ce, insa mama mea nu putea dormi noptile, o durea in cosul pieptului, iar cainii urlau noaptea. Apoi, bunicul meu a murit.
In 2008 mi-a murit strabunica(tot din partea mamei). A facut infarct. Mama mea avusese aceleasi lucruri inainte de a muri bunicul meu(tatal ei). Apoi a murit si strabunica mea.
Acum sa revin la bunica mea:
mama a visat 2 case in flacari(bunica mea are 2 case!) in curte, tata a visat ca bea tuica(nu radeti). Mamei i se bate ochiul drept si are aceleasi lucruri ca in cazurile precedente.
Si inca ceva: au urlat cainii.
Oare va muri bunica mea? cryingcryingcrying

15 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Cata cultura in intrebarea asta, cata inteligenta, ce gandire rationala! Respect pentru intrebarea ta, din pacate e prea complicata pentru mine, nu pot da un raspuns.

| RAY a răspuns:

Da, cu toti vom merge in vesnicie pentru ca de acolo am venit acolo mergem, acum nu stiu daca va arde dar de murit va muri asta e legea naturi, nu te amagi ca o vei vedea in viata de apoi in prezent arati iubirea fata de ea, o data moarta numai vei putea vb cu ea in veci

| HueyFreeman a răspuns (pentru RAY):

Vorba unui mare filozof: "Omul traieste cat traieste si spre sfarsitul vietii moare." -Garcea

| AnonimuszWss a răspuns (pentru HueyFreeman):

Dude,imi tai monitorul si iti pun citatul in rama. Daca as putea ti-as da un thumbs up rolling on the floor.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Daca e sa moara sa se spovedeasca si sa se impartaseasca

| M25M a răspuns:

Bunica ta va muri din cauza problemelor de sanatate pe care le are nu din cauza unui vis.

| HueyFreeman a răspuns:

Stiu ca te depaseste.

| Zenit313 a răspuns:

Visele nu reprezinta nimic, sunt simple manifestari ale subconstientului.
Daca urmam toate superstitiile, ar fi trebuit sa fim toti morti laughing

Este batrana saracuta, este normal sa fie bolnava dar nu stim exact daca o sa moara.
Mergi la doctor si lasa credinta.
Daca ai credinta, mergi la biserica cand esti bolnav nu la spital.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu.dar moartea nu ia la rand.mai ia si pe sarite.infiderent de varsta.

| CryChristiAN a răspuns:

Nu este bine sa crezi-n vise. De ce?
Stii, precum este cel ce alearga dupa vant si vrea sa prinda umbra sa, asa este omul care crede in vise

| Coyotul a răspuns:

Nu trebuie sa fii influentat de asemenea coincidente.nu e bine sa crezi in asa ceva sunt niste lucruri 100% neadevarate.Roaga-te si ai sa vezi cum nu ai sa mai simti ca lucrurile petrecute nu se vor mai atasa de tine.

| LucYusAnOnYmuos a răspuns:

Odata si odata tot trebuie sa moara, e ordinea fireascaa lucrurilor Pe pamint in afara de natura tot moare. big grin

| Alexutzudragutu2002 a răspuns:

Este un caz grav, casa ta poate fi sub dominarea farmecelor, contacteaza imediat un preot!

| ISetFireToTheRain explică:

Ca inainte de a muri bunicul meu*
scuzati graba.

| CrissulikBombonik4u a răspuns:

Vai, am auzit un caine latrand.
Nu vreau sa mor. crying(