| xDivineAngel a întrebat:

Pun aceasta intrebare pe categoriea "Religie"pentru ca pe aceasta categorie Doamna Ema is petrece timpul.Intrebarea este:
E adevarat ca fata de la avatoarul Doamnei Ema este de fapt fica acesteia?

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Draga mea la avatar este poza mea.Fiica mea are 20 de anisori si este o scumpa.Am avut poza ei la avatar, dar primeam prea multe mesaje in privat, si am fost nevoita sa o schimb.De ce atat interes pentru persoana mea?

7 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

A avut o poza cu fiica ei la avatar, dar a trebuit sa o inlocuiasca ca sangele din corpul barbatilor li se ducea in alte parti.Sa sti ca are mesagerie privata, acolo poti sa o intrebi tot ce vrea sufletelul tau de copil cuminte in fata lui dumnezeu.
De cand ii moda asta cu postatul intrebarilor, ca sa intrebi un anumit user ceva(da, is gelos ca nimeni nu-mi dedica si mie intrebari).

| xDivineAngel explică (pentru Klepto):

@Klepto eu as fi vrut sa o intreb pe doamna Ema personal aceste lucruri.Dar din pacate sunt membru junior si nu pot da mesaje! Salutare!

| Birjaru a răspuns:

OMG, pai asta inseamna ca ea are...cati ani?

| xDivineAngel explică (pentru Birjaru):

@Birjaru Doamna Ema are 40 si ceva de ani.

| xDivineAngel explică (pentru EmaS):

Daraga Ema! Eu doar am intrebathappy.Ma cam plictiseam si nu mai puseseram de mult o intrebare pe TPU si m-am gandit sa pun si eu o intrebare ca sa ma afllu in treaba.

| EmaS a răspuns (pentru xDivineAngel):

Draga mea la avatar este poza mea.Fiica mea are 20 de anisori si este o scumpa.Am avut poza ei la avatar, dar primeam prea multe mesaje in privat, si am fost nevoita sa o schimb.De ce atat interes pentru persoana mea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omg.cand m-am nascut Eu; erau doi oameni pe pamant.ema nu era.a venit seapte ani mai incolo.inca era acasa.de aia ea are cei sapte ani deacasa.eu am sase.ca la sase ani am plecat la scoala.eram precoce. mici mu stiu ce insamna, da...

| xDivineAngel explică (pentru anonim_4396):

@trantorel Ce legatura are asta cu intrebarea mea?