| Yosifica a întrebat:

va rog ajutati`ma cu un sfat iubitul meu are voce si canta pe la biserica si multe altele petrecere atat vocal cat si instrumental si mi-a zis ca vrea sa ma auda si pe mine cantand dar eu i-am explicat ca nu am voce, mie una mi-e rusine sa cand in fata lui, atunci cand nu e nimeni pot canta daca e cineva simt ca nu pot si cant aiurea, cum pot sa-l conving sa nu`mi mai ceara lucru asta

Răspuns Câştigător
| Laura1092 a răspuns:

Spune-i adevarul explica-i prin ceea ce treci daca chiar asa insista, insista si chiar nu intelege canta-i si tu ceva frumos asa cum poti. Fi tu insuti.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa cante iubirea din tine, pe toate vocile pamantului.inseamna ca nu-l iubesti.

| Thunderstruck a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci daca nu vreau sa cant cuiva nu-l iubesc? Inseamna ca nu iubesc pe nimeni...

| Yosifica explică (pentru anonim_4396):

Ba da il iubesc, dar imi mi-e rusine sa cant in fata lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ma sa -ti fie rusine de iubitul tau? nu pricep.io si sotia cantam toata ziua prin casa.