| aramnicolae a întrebat:

am o problema.7 martori ai lui iehiova de 10 zile nu ma lasa in pace.locuiesc la parter si imi trimit fluturasi noaptea si cateodata imi bat in geam si imi spun ca ma vor duce in iad. SERIOS ACUM NU E O GLUMA.cum sa procedez ca sa scap? am sunat la politie dar nu i-au prins

8 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

rolling on the floor
Eu locuiesc la etajul 7 si cateodata ii vad la geam incercand sa imi strecoare fluturasi.

| AC4S4 a răspuns:

Martorii nu cred in iad.

| iurii75 a răspuns:

Simplu! Te adresezi la psihiatru!
Eventual, te lași și de spus minciuni!

| Mclaren12 a răspuns:

Suna la politie.
Eventual, inainte de asta, filmeaza-i cand iti ofenseaza spatiul privat sau fa-le poze ca sa ai si niste dovezi la mana.

| gratargratar a răspuns:

Cam multi martori laughing In situatii de criza, raspunsul e mereu un pumn in nas happy

| Holiday a răspuns (pentru gratargratar):

Buna idee, eu n-am probleme cu iehovisti de astia, nu-si arata fata prin zona, dar vine un nemernic de popa din cand in cand la cerseala prin zona. Il astept data viitoare sa rezolv problema. Multam de idee.

| gratargratar a răspuns (pentru Holiday):

Nemernicii se atrag de obicei...

| Golyat18 a răspuns:

Pune ma un lemn cu cuie sub geam. Pe bune!