| RobertG101 a întrebat:

Cam ce credeți că va mai fi anul acesta, din punct de vedere profetic? (Doar pentru cei ce au habar despre ce vorbesc.)

45 răspunsuri:
| danut a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Ioan Botezatorul, nu Ioan Ucenicul. Ioan Botezatorul a fost omorat inca de la inceputul misiunii lui Hristos. Irod i-a taiat capul. Citerste Biblia sa nu devi stupid.

| danut a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Oau, asta cine mai este ca n-am auzit de el. Biblia nu minte ci niste handicapati mintali care au mai descoperit cine stie ce carte Apocrifa facuta acum 10 ani. rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| GoldenZenith a răspuns:

Nu scapam nici anul asta de dragnea. sad

| danut a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Numele Ioan este un nume comun dar erau doi care au avut actiuni diferite in perioade diferite.

| danut a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Tu esti o aberatie?

| danut a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Repet, nu ma intereseaza siteuri scrise de hastag rezist, sunt doar gunoaie.

| danut a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Ioan, ucenicul lui Hristos a murit dupa exilul pe insula Patmos din anii 90, adica aproape 100 de ani de viata a avut, deci a murit mdincolo de anii 100 en.

Răspuns utilizator avertizat
| danut a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Ioan Botezatorul NU a scris nici o carte.

Răspuns utilizator avertizat
| danut a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Corect, dar Epistola catre Ioan a fost scrisa de Ucenicul lui Isus, Ioan Botezatorul NU a fost uncenicul lui Hristos ci ANTEMERGATORUL Lui.