| Vernusio a întrebat:

Cand este programat sfarsitul lumii anul acesta?

12 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Isus stie, nu stia cat a fost pe pamant dar acum stie. Numai Dumnezeu stie dar nu anul asta (cred).

| danay72 a răspuns:

Doar Dumnezeu știe. Semnele sunt clare. Matei24:3-31

| RAY a răspuns:

Nici iisus nu stie dar vrei sa stie TPU

| Mayhem666 a răspuns:

Azi este. Poate de data asta il prind si eu, si nu il mai ratez ca in fiecare an.

| Clorox a răspuns:

Pe 31 noiembriewinking

| Teffan a răspuns:

Maine.

| Supicadepui a răspuns:

Cand ti-am citit intrebarea, m-am gandit la o programare la dentist, mai ales ca ai specificat perioada.

| RAY a răspuns (pentru Supicadepui):

Corect,sa inteleg ca abia astepti sa mergi

| Supicadepui a răspuns (pentru RAY):

E clar ca nu m-am exprimat cum trebuie daca ai inteles asta. Ma refeream la faptul ca userul a folosit cuvantul "programat", ceea ce mi s-a parut amuzant, de aceea l-am si asociat cu programarea la dentist. Nu pot explica in cuvinte cat m-a amuzant aceasta intrebare.

| RAY a răspuns (pentru Supicadepui):

Si eu am glumit, nu ai simtul umorului scuze

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Eu incerc, dar nu prea reusesc... sa... glumesc

| Chernobyl a răspuns:

La TV spune ca cica pe 23 septembrie 2017 dar numai Dumnezeu stie.