| anonim_4396 a întrebat:

Care din urmatoarele caractere umane te inspaimanta mai tare?:Satanist,homosexual,criminal in serie,drogat,lesbby,criminala in serie de barbati, parapsiholog nebun, actrita porno cu sida. Puteti sa adugati chiar voi unu din caracterele care va inspaimanta mai tare de atat! Se da funda.

Cine crede ca Dumnezeu poate vindeca aceste persoane?

17 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Satanist,=idiot
homosexual,=idiot
criminal in serie,=idiot
drogat,==idiot
lesbby,= cam idioată
criminala in serie de barbati,= =idioată parapsiholog nebun, = =idiot
actrita porno cu sida.= =idioată

| Lizzu a răspuns (pentru MMihai):

Oare DE CE la lesbby ai adaugat cuvantul " cam"? smug Si la toti ceilalti ai fost atat de sigur ca sunt IDIOTI, nene laughing) rolling on the floor

Tare asta. M-ai facut sa rad.

NOname
| NOname a răspuns:

Iar ai început cu nonsensuri şi amestecături neamestecabile?

Dacă chiar exişti (în varianta TPU-Mental), mă foarte înspăimânţi.

| Purec a răspuns:

Pe astia ii vindeca doar dracu laughing

De inspaimantat nu ma inspaimanta niciunul

Răspuns utilizator avertizat
| Lizzu a răspuns:

Criminalii in serie... mai mult ca sigur.
Ceilalti sunt aproape inofensivi.
Cred ca daca ai vedea pe un ecran mintea criminalilor in serie ai ramane traumatizat pe viata.

Dzeu nu are legatura cu aceste tulburari in cazul criminalilor, satanistilor si parapsihologului si cu acele boli si, intr-o oarecare masura, stari naturale ale celorlalti.

| ErrorFound a răspuns:

De inspaimantat ma inspaimanta homosexualii si actrita cu sida. laughing
Satanistu, criminalu in serie, drogatu, lesbiencele si parapsihologul nebun(macar cu astia poti discuta ceva) sunt ok.
A, ma mai sperie ceva:
Teistii

| Kalla a răspuns:

Toti ma inspaimanta de moarte si ar trebui inchisi in lagare mai ales criminalii si parapsihologul nebun O.O

| BlackSulphur a răspuns (pentru Kalla):

Si crestinii ar fi trebuit exterminati inca din epoca moderna. Nu de alta, dar ca sa nu se repete cumva in viitor incidentele din Evul Mediu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

OMU.asta ma inspaimanta cel mai tare, OOOOMU.cine crede? eu cred.dar astia bolnavi nu merg la Dumnezeu spre vindecare.se duc ei oriunde.dar la doctorul a toate, care vindeca si repara tot ce e stricat fiindca el le-a facut pi tati, nu se duc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niciun unul nu ma inspaimant, daca as fi plictisit de moarte a doua natura a mea e una psihopata deci iti seama, I am Killerlaughing
Acum lasand gluma la o parte cel mai penibil caracter e ultimul (eu sunt fel de psiholog "nebun")

| BlackSulphur a răspuns:

Nu te teme Mental, homosexualitatea si liberul arbitru nu sunt boli, daca nu cumva nu ti-ai dat seama, astfel incat nu pot fi "vindecate", mai ales de ceva ce nu exista.

| DiamondEyes a răspuns:

Ar fi ceva despre criminalul in serie.
Dar ce-i asa de inspaimantator la un om gay? Incep sa ma satur de asta, pe bune. Au raie sau ce?
Ar trebui sa inveti ce inseamna cuvantul inspaimantator inainte de a mai pune intrebari stupide.

| chazz a răspuns:

Actrita porno cu sida, am fantezii cu unele...

| andreiush25 a răspuns:

Tu big grin...Tu ma inspaimanti foarte tare.

| Polonic1 a răspuns:

Actrita porno cu sida si homosexualii.

| ElMilo a răspuns:

Ele se pot vindeca doar daca se opresc foarte repede din pacat iar restul vietii sil petrec in Manastire rugandus'e toata ziua