| Pinzarugrigore a întrebat:

Ce credeti voi despre baietii care sunt de religie baptista?

9 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Cred ca sunt OK daca traiesc dupa principiile Cuvantului lui Dumnezeu.Ei nu beau, nu fumeaza, nu sunt infideli partenerei de viata.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Baieti de treaba, am cred ca vreo doi colegi, care, chiar merita sa ii ai ca si prieteni.

| LoveToHate a răspuns:

Nu am intalnit pe nimeni care este baptist, dar daca as intalni nu as avea nimic cu el.E religia lui, nu sunt eu in masura sa-l judec. Putin imi pasa in ce crede sau ce face atata timp cat este un prieten bun.

| Dorugar a răspuns:

Sunt niste idioti sadea!
O adevarata rusine a omenirii care EVOLUEAZA si a ajuns in era informaticii, in timp ce ei traiesc ca niste retardati din comuna primitiva!

| EmaS a răspuns (pentru Dorugar):

Sunt mai cultivati si mai de folos pentru societate decat tine.

| TheTigerX a răspuns (pentru Dorugar):

Du-te mah, ca multe sti.

| i86e2 a răspuns:

Că sunt retardați dacă pun astfel de întrebări. Aici nu e matrimoniale. rolling eyes

| phantomitza a răspuns:

Sa vina la adevarata credinta ortodoxa.

| Mn0 a răspuns:

Foarte de treaba.Sunt coleg de banca de 3 ani la liceu si pot spune ca e unu dintre cei mai destepti din scoala
E foarte calm, te ajuta tot timpu cand ii ceri ajutoru, as avea mai multa incredere in el decat in fratele meulaughing