| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de cărțile Conversații cu Dumnezeu?(Neale Donald Walsch)

3 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Foarte proasta, ma intreb daca autorul era constient sau nu ca a vorbit cu un demon.

| halogen001 a răspuns:

Zeul x e un personaj inexistent, imaginar de poveste primitiva, puerila, fantezista și absurda scrisa pentru prostirea naivilor creduli și neștiutori și în consecință orice scriere care îl are drept personaj pe zeul x e o ficțiune care are rolul de a aduce bani scriitorului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu le-am citit, însă impresia pe care mi-a făcut-o ce am auzit despre ele nu e una prea bună.