| Aihao19 a întrebat:

Ce parere aveti de previziunile lui Nostradamus si ale babei Vanga? Dar si de persoanele in sine.Au fost oameni cu daruri de sus? Credeti in previziunile lor?
Nu ma luati cu Biblia,satan si alte chestii crestine, va rog.

3 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Imi pare rau, dar doar Biblia este de la Dumnezeu si ea iti poate da răspunsul dacă e sau nu de sus.Alta carte nu iti poate spune punctul de vedere al lui Dumnezeu. Matei7:21-23.

| AliGab a răspuns:

Amandoi au fost niste nebuni care au vorbit ca sa atraga atentia. Atat si nimic mai mult nu erau nici ca persoane nici ca prevazatori

| Postolache_Larisa_2001 a răspuns:

De ce încerci să refuzi adevărul care se află in Biblie?
Pe Dumnezeu care și -a dat viața pentru tine refuzi sa-l crezi!?
Dacă apar niște nebuni cu niste "previziuni" se schimbă foaia..nu sunteți voi fătarnici?