| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre cum a fost ucisa o fata, ca sa traiasca krisna cu parintii ei si apoi sa castige un mare razboi? Si despre cum krishna este considerat judecatorul divin care se incarneaza pentru ca timpul sa nu se sfarseasca? Despre faptul ca dupa 3 000 de ani de la aceste intamplari, s-au inventat religii contra acestor "adevaruri", ce parere mai aveti?

1 răspuns:
| AG777 a răspuns:

Postarea asta m-a adus la concluzia ca religia e mai rea decat orice drog de pe lumea asta