| BIoody a întrebat:

Ce parere aveti despre parinti care isi molesteaza copii ii trimite la tortura pe cruci si umiliti, voi v-ati inchina in fata astfel de persoane?
De ce multi aleg sa faca asta?

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Atât ii duce capul. Sunt oameni lipsiți de educație si de rațiune care sunt incapabili să înțeleagă realitatea. Asemenea oameni trăiesc într-o lume a fanteziei absurde.

2 răspunsuri:
| StrongHeart a răspuns:

Ce porcarii ai scris aici. Tu gandesti inainte sa pui o intrebare?

| 1ianuarie a răspuns:

Poți fi mai explicit@? Ce înțelegi prin "tortură pe cruci și umiliți"? În plus explică ce vrei să spui prin " v-ați închina în fața astfel de persoane"?