| CookieMonsterRawr a întrebat:

Ce se intampla cu cimitirele? adica, unele au disparut pentru ca daca nu jumate din globul pamantesc ar fi doar cimitire, dar cum?

Răspuns Câştigător
| MoonLight a răspuns:

Ai auzit de incinerare? Sau de gropi comunale? Dupa ce acel cimitir nu mai este folosit, acela este "golit" (uneori) de acele cadavre si pamantul este repus in alte functii. Dar daca cimitirul este activ, la fiecare ingropare, inainte sa fie adaugat un nou mort in cavou, cei mai vechi (daca mormantul are maximum de cadavre) sunt scosi si dusi la o groapa unde sunt arsi, sau se pun in saci.

7 răspunsuri:
| Danutza27 a răspuns:

Daca te deranjai sa dai pe la scoala aflai ca 3/4 (trei sferturi) din globul pamintesc =oceanul planetar(de unde oi fi scos tu jumatate doar tu stii) si cineva parca spunea "in natura nimic nu se pierde, nimic nu se creeaza ci totul se transforma"

| Gizăz a răspuns:

De fiecare dată când mănânci un măr consumi din strămoșii tăi pentru că pomii de acolo își iau hrana.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Pai peste cimitire se fac case sau se cultiva grau porumb etc. De ce crezi ca painea e asa buna!

| Kazimir a răspuns:

Precum parcarile supraetajate exista si cimitire supraetajate...

| 2PacalypseNow a răspuns:

Illuminati!

| VirginiaSlims a răspuns (pentru 2PacalypseNow):

Sincer,nu inteleg ce legatura ar avea illuminati cu asta...thinking

| agentulagent a răspuns:

Cand se ingroapa un om, sub acel pamant au mai fost ingropati si altii...