| XCalinStelistuX a întrebat:

Ce se intampla dupa moarte?

Răspuns Câştigător
| Filip23 a răspuns:

Un preot de 95 de ani, din experienta proprie in care a vazut multi muribunzi, spunea ca inainte de moarte multi oameni se comporta ca si cum ar vedea ceva urat. Ce se intampla dupa, cred ca pot spune doar sfintii.

11 răspunsuri:
| Saya a răspuns:

Vrei sa stii din punctul de vedere al unui cre(s)tin sau ateu?
Vrei sa stii ce se intampla cu corpul fizic, eteric sau astral?

Cert e ca putrezeste..corpul fizic.

| RAY a răspuns:

1 inca nimeni nu a inviat sa stie
2 posibil ca nimic ce ar putea sa se intample ca inainte sa te nasti, creierul isi moare, in creier ai toata memoria fara el nu existi, dar poti sa te minti in continuare cu basme religioase apropo asa zisele mortii clinice = come

| M25M a răspuns:

Nimic, doar intuneric...

| MasterYoda a răspuns:

Te baga in groapa

| stpu a răspuns:

Apari in reviste funebre laughing

| GoldCobra a răspuns:

Dupa moarte te ingroapa familia

| YouNoob a răspuns:

Cel mai simplu lucru: putrezesti

| Morrigan a răspuns:

O sa afli dupa ce mori thinking daca te roade curiozitatea urcate pe un bloc si vezi cum e sa zbori. asa nu sa trebuiasca sa astepti si sa te ia pe nepregatite rolling on the floor)

Răspuns utilizator avertizat
| TaNNNkEr a răspuns:

Cei care au ajuns in moarte clinica iar apoi au "inviat" ca sa zic asa au relatat ca ba se vedeau intr-un tunel, ba nu stiu ce iar oamenii de stiinta siau dat seama ca omul halucineaza cu ultima energie electrica ramasa in creier din cauza lipsei de oxigen. Mai departe depinde de fiecare religie.