| Mn0 a întrebat:

Ce va face sa credeti intr-un Creator?happy

Răspuns Câştigător
| Dragos_Arapasu_1994 a răspuns:

Insasi creatia dezvaluie gloria si maretia, complexitatea si armonia.Nu ai timp o viata ca asta sa cunosti tot ce a creat Dumnezeu, Creatorul, inclusiv al nostru.

18 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Simplul fapt ca exista.

| Laura a răspuns:

"E mai ușor să crezi în dumnezeu decât în tine, de-aia toți îl pupă-n **** când le merge bine..."

| 5a a răspuns (pentru Laura):

Minte lipsa, parintii te mai suporta?

| Laura a răspuns (pentru 5a):

Mă, sincer, nu știu dacă mă mai suportă că eu nu-i mai suport pe ei. Am zis ceva neadevărat în primul răspuns?

| Wøodenpints a răspuns (pentru Laura):

Asta-i de pe ultimu' album a lu Cheloo laughing

| Laura a răspuns (pentru Wøodenpints):

Da, Cel Care Urăște.

| OOOLEOOO a răspuns:

Ce te face sa crezi ca nu exista un creator?

Din nimic se poate naste viata?

| Toluk19 a răspuns:

Totul este perfect proiectat!
Big bang - teoria lui satan!
In Biblie scrie clar > Vor aparea proroci mincinosi care vor arata chiar minuni <

| danay72 a răspuns:

Tot ce exista in jurul nostru, creatia, este prea frumos si exact ca sa fie o pura intamplare. Evrei3:4

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Nu cred.

| DyNo a răspuns:

Societatea si basmul numit Biblie.

| Mn0 explică (pentru DyNo):

Nu m-am referit in specia la cel biblicwinking oricum imi place mai mult decat porcaria de Big Bang----teoria evolutionista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece ceva nu putea aparea din nimic, conceptul "a aparea" fiind nevalid intr-un spatiu vid lipsit de timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creaţia.

| 1Mihai1 a răspuns:

Prea multe "coincidenţe".

| rusel a răspuns:

batting eyelashes dar pe Tine ce te face sa crezi intr-un Creator?

| Mn0 explică (pentru rusel):

Totu';)
Frumos peisaj asa-i? :) http://4.bp.blogspot.com/......_plaja.JPG

| rusel a răspuns (pentru Mn0):

Corect!
dar asa era inainte, acum nu mai e
sad totusi a ramas speranta ca din nou Pamantul se va transforma intr-un paradis, si o vor mostenii, cei drepti si fidelibatting eyelashes ''tu crezi sau nu''?