| OctavianDanielMaria a întrebat:

Ce i-au dat lui Jesus sa bea? Si ce l-a intrebat Pilat pe Jesus inainte sa fie executat?

9 răspunsuri:
| Anonimgirltpu a răspuns:

De ce nu te duci sa intrebi un preot sau un profesor de religie? Ei sunt oameni cu facultate care iti pot da un raspuns mai elaborat. Noi suntem veniti din domenii diferite. Nu stim sa-ti raspundem asa cum ar trebui.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimgirltpu a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Pai si crezi ca vei afla adevarul de la noi care majoritatea nici macar n-am citit biblia intreaga?

| ania a răspuns:

Esti Tu Imparatul iudeilor?-Ioan 18 - 33
Ce este adevarul?-v 38

Răspuns utilizator avertizat
| ania a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Care e contradictia?

Răspuns utilizator avertizat