| Orgasmic a întrebat:

Credeti ca ar trebui legalizat violul dupa cum ne spune biblia?

Deuteronom 22:28. De se va întâlni cineva cu o fată nelogodită şi o va prinde şi se va culca cu ea şi vor fi prinşi,
22:29. Atunci cel ce s-a culcat cu ea să dea tatălui fetei cincizeci de sicli de argint, iar ea să-i fie nevastă, pentru că a necinstit-o; toată viaţa lui să nu se poată despărţi de ea.
Mie mi-ar placea sa combinam putin si cu religia arabiilor, adica sa ne luam cate sotii vrem si astfel violam vreo 10 femei care ne plac de pe strada si ne facem propiul harem. Ce viata dom'le, ce viata...

15 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Eu nu suport nici o singură soţie.ce să fac cu mai multe?
Şi da, sunt pentru legalizarea violului. Oricum tot acolo ajung, doar că nu mai trebuie să duci atâta muncă de convingere până îţi escaladează una patul.

| sandra2012 a răspuns:

Esti bolnav frate. Sau si tu esti din aceia care interpreteaza Biblia dupa bunul lor plac?

Răspuns utilizator avertizat
| MortemAeternum a răspuns:

Viata buna pentru barbati, cosmar pentru femei laughing.Si daca le-ai putea pune sa mearga la servici pentru tine sa te si intretina ar fi perfect nu? ce mai, paradisul barbatilor.

| DrunkenRat a răspuns:

Tu ai un neuron pauza?laughing Da poti face astea si fara sa se legalizeze, numai ca e prostesc.

| morningstar a răspuns:

Ti-ar placea tie multe, probabil, dar din fericire nu toti traduc textele Bibliei ca tine. Atunxi cand iti place ceva anume care nu este indicat sau care este chiar interzis, cauti dovezi si argumente ca sa spui ca pana si Biblia sustine asta. Mai bine las-o balta.

| trolololo a răspuns:

Ești dus cu pluta, este ca și cum ai legaliza furtul sau crima... Hai uite o mașina, hai sa o luam încă 19 și facem un harem...

Răspuns utilizator avertizat
| trolololo a răspuns (pentru lolosaurus):

Știu, însă ma refeream în lumea reala cum ar fi sa se legalizeze. Mai bine legalizează marijuana.

| dannyella15 a răspuns:

Ma gandeam, cum ar fi ca tu sa fii castrat? Si sa te tina vreo 10 tipe de peste 120 de kile legat de pat de dimineata pana seara? "Ce viata, dom-le, ce viata..."

Răspuns utilizator avertizat
| cnaibig a răspuns:

Esti normal, omule?!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ma refer strict la cele 2 citate date de tine (22:28 si 22:29)intrebarea ta este lipsita de sens. Discutandu-le insa scoase din context,putem concluziona ca daca fata este logodita nu patesti nimic chiar daca suntet prinsi, iar daca este nelogodita si nu sunteti prinsi, iar ai scapat basma curata.Nu rezulta din citate ce patesti daca esti prins dar nu dispui de cei 50 sicli de argint:platesti in rate,o iei pe gratis, scapi de insuratoare, etc?

| Dario21 a răspuns:

Bre poate ar trebui sa ceri ajutor specializat de la medici, pina nu este prea tirziu si o sa devii iremediabil pierdut.

| Orgasmic explică:

Bine inteles, atata timp cat eu ma simt bine, ce mi-ar pasa mie de maicamea? Doar o sa creez eu alte 10 mamici laughing.Nu e nimic special sa fii mama, sunt oricum prea multe, ar trebui imputinate ca ne ia dracu pe toti daca, curvele aste tot continua sa faca copii in ritmul acesta.