| MrJoker30 a întrebat:

Credeti ca ateistii vor lua controlul asupra populatiei Romaniei prin propaganda lor si vor produce schimbarea demografica pe care si-o doresc demult? Vad ca secta lor se extinde tot mai mult.

Răspuns Câştigător
| danut a răspuns:

Nu sunt bolsevici ci legionari, extremisti de dreapta, fascisti, gunoaiele omenirii.

70 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce propaganda visezi tu ateista? ce legatura are ateismul cu scimbarea demografica, numa aiureli

| Holiday a răspuns:

Ateismul nu este o secta.

| WaterDrop a răspuns:

Secta? Daca faptul ca oamenii au inceput sa se elibereze de sub sclavia bisericii, poate fi numita secta, meriti sa fii inchis in aceiasi celula cu Pomohaci.

| sir sanjei a răspuns:

Hehe.
Suntem o secta infecta!
O sa va luam femeile in ***, o sa va transformam copiii in sclavi, o sa va legam de stalpi si o sa va dam foc daca va rugati la zeul vostru, o sa va torturam zi si noapte pentru a renunta la credinta voastra, o sa va biciuim si o sa va ucidem femeile cu pietre daca sunt violate...
Mwhahahahaha, de fapt astea sunt chestiile pe care le-au facut crestinii.
Pe noi ateii, ne cam doare in dos de oricare zeitate!

| danut a răspuns:

Fi linistit, in curand toti se vor "converti". Nu va vine sa credeti dar mai asteptati putintel. Atunci vei cauta cu lumanarea un ateu.

| RAY a răspuns (pentru danut):

Se vor converti si vor fi crestini cu numele a?

| Mclaren12 a răspuns (pentru RAY):

Aveti grija cu utilizatorul "danut" ca el stie numai sa jigneasca si cand vine vorba de un argument ceva face de parca ar fi paralel cu planeta asta.
https://www.tpu.ro/religie/cum-pot-sa-i-simt-prezenta-lui-dumnezeu/

| MrJoker30 explică (pentru RAY):

Pai si ce libertate de exprimare mai e aia cand imi baga fortat ideile lor in cap si ma injura? Am intrat ieri pe un video de-al lui atentie cad mere despre religie, a comentat unul ca religia e o prostie, cei mai multi i-au tinut partea, a zis unul ca toti crestinii ar trebui persecutati doar pentru credinta lor, ca isi baga p**la in mama de ortodox prost etc... Pe internet ei sunt mari pizdari anonimi care injura fara motiv; nici argumente sa contrazica n-au.
Zic ca toti preotii sunt homosexuali: pai de unde stiu ei asta? laughing))) Au fost acasa la fiecare sa vada ce face? Dar cand ia un doctor milioane spaga de ce nu le porneste moara aia imbecila? Si nu, nu o sa spun ca toti doctorii sunt spagari, ca am intalnit unii foarte de treaba... ca nu sta toata institutia in capul unui membru. Pai ba frate asta mai e libertate sa iti versi tu borsu chiar daca nu te bag in seama? laughing))) Frustrati rau, ce sa zic. A, si parca luptati pentru libertate, dar apoi spuneti ca astia ca mine trebuie inchisi sau altii: credinciosii trebuie persecutati. Mai lumina-ti-va mintile, bolsevicilor.

| MrJoker30 explică (pentru WaterDrop):

Nimeni nu e sub sclavie in cadrul bisericii durule big grin ba chiar ma simt mai liber cand ma duc la biserica happy

| MrJoker30 explică (pentru sir sanjei):

Pai vad ca cam asta vreti sa faceti big grin

| MrJoker30 explică (pentru danut):

In ce se vor converti? Nu inteleg.

| MrJoker30 explică (pentru Holiday):

Nu este, dar actioneaza ca o secta big grin pe unde prind isi arunca ideile si te injura daca nu le bagi in seama...

| Holiday a răspuns (pentru MrJoker30):

Acum ce sa zic...cand vezi pe unii stand la coada sa linga oase crezand ca primesc ceva, sau bolborosind tot felul de tampenii despre spiridusi inexistenti, parca iti vine sa mai scapi cate un "ba dar prosti mai sunteti..."
Chiar nu prea e de condamnat...

| MrJoker30 explică (pentru Holiday):

Eh, adevarul este ca si la voi e aceeasi chestie laughing)) P.S.: aia cu oasele nu e o datorie in biserica

| Holiday a răspuns (pentru MrJoker30):

Nu e datorie...e prosteala pe fata...

Răspuns utilizator avertizat
| MrJoker30 explică (pentru Holiday):

DEUS VULT! xaxaxaxaxa

| MrJoker30 explică (pentru Ionut1492):

Daca te referi la politicieni... iti dau dreptate

| MrJoker30 explică (pentru RobertG101):

Pai vad ca asta fac iubitii vostri atei... daca nu le confirmi vorbele, esti prost, cretin, mooist ortodox! laughing))))

| MrJoker30 explică (pentru Holiday):

Hmm... pai nici nu eu nu as sta sa pup moaste in conditii meteo extreme zile in sir... ca nu arr cine stie ce importanta.

| Holiday a răspuns (pentru MrJoker30):

Da, da, sigur...Deus VULVA!

| MrJoker30 explică (pentru Holiday):

In the name of SHIT! laughing)))

| Dandanache a răspuns:

Schimbare demografica? Si-au propus sa se angajeze toti la farmacie si sa gaureasca prezervative?

| RAY a răspuns (pentru MrJoker30):

Tu la ce linbaj ai ce legatura ai tu cu iisus?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru MrJoker30):

Dupa ce o sa scape de religiosi omorandu-i, ateii o sa se certe/bata/omoare intre ei pana mai raman cativa dintre ei si probabil pana la disparitia omului. Demonii s-ar ucide intre ei dar ei nu pot sa se ucida intre ei. happy

| danut a răspuns (pentru MrJoker30):

In "credinciosi", toti, in curand. Vor urma "curentul" (trendul) mondial care va bantui toata lumea. In curand.

| danut a răspuns (pentru Mclaren12):

In principiu cu fascisti nu discut, ii arunc la lada de gunoi ai istoriei daca nu isi schimba caracterul. Fascisti sunt aidoma sodomistilor, aceiasi tagma.

| danut a răspuns (pentru RobertG101):

Uite ca incepi sa intelegi cate ceva, usurel, usurel, te felicit pentru perspicacitate, foarte curand, cine urmareste stirile mondiale ca la noi nu se spune nimic va afla. Succes.

| danut a răspuns (pentru Holiday):

ATEISMUL ESTE o religie sau se comporta ca o religie.