| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca Neale Donald Walsch (autorul Conversatii cu Dumnezeu) si Alberto Bacoi (Autorul Vorbind cu Dumnezeu),a cartilor acestea adica, chiar au vorbit cu Dumnezeu? Chiar le-a vorbit Dumnezeu? Oamenii astia nu par nebuni deloc.

3 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Cred sau mai bine spus sunt sigur ca acesti insi au vorbit cu Dracul, nu cu Dumnezeu.

| SG1995 a răspuns:

Ai dreptate, Doamne-doamne iti vorbeste doar daca ai ceva la bibilica, dar nu, in cazul de fata vorbim de escroci.

| mentholinks a răspuns:

Si mie mi-a vorbit Dumnezeu. Apoi am aflat ca sunt schizofrenic.