| alexandru1234567890 a întrebat:

Credeti ca se va desfiinta vreodata religia, deja in scoli s-a desfiintat?!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a desfiintat datorita fiindca faptului nu sunt cadre didactice specializate.

| alexandru1234567890 explică (pentru anonim_4396):

Asta inseamna ca interesul este scazut din cauza faptului si datorita happy ca nu exista nimic.

12 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Da,in cele din urma va fi doar o forma de inchinare. Isaia11:9

| mODIN a răspuns:

S-a desfintat pe dracu

| aXy99 a răspuns:

Nu. Doar daca se dovedeste ca am aparut din nimic, dar si atunci nu cred ca nu vor mai fi oameni care sa nu ceada.
PS: In scoli nu s-a desfiintat nimiclaughing

| Felys a răspuns:

Cat timp exista creduli pe lume nu are cum sa se desfiinteze

| Alcyon a răspuns:

Ce intrebari prostesti! Cum adica s-a desfiintat religia? Si la ce religie de referi?! Pentru ca din cate stiu, in scolile din Romania nu se studiaza decat crestinismul.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Sa speram ca va disparea. Oricum nu se va schimba absolut nimic daca dispare.Tot o sa mananci, o sa traiesti, o sa inveti si o sa mori candva.

| PorumbRodica1965 a răspuns:

Daca poti si doresti citeste Apocalipsa 18:1-10, daca poti sa iei in considerare argumentul si in deosebi mesajul versetului 4. VA Cadea, intr-un ceas, va veni ca un fulger pe neasteptate.

| dragos38 a răspuns:

Vb prosti, nu s-a desfintat nimic si nici nu o sa se desfinteze, eventual in viitor sa devina materie obtionala sau inlocuita cu istoria religiilor

| DarkAndDreary a răspuns:

Să dea Domnu'.

| alexandru1234567890 explică (pentru DarkAndDreary):

Stiti ce se intampla, nu stie nimeni daca exista ceva sau nu dar se cam contrazic in biblie iar coranul e scris de un pedofil. Budha delira iar celelalte religii sunt zero absolut.

| Delmoniko a răspuns:

Daca se va face va trebui inlocuita cu ceva!