| Jameson a întrebat:

Credeti ca sfarsitul lumii si tot ce este scris im biblie despre sfarsitul lumii se va intampla in generatia actuala? Va este teama de evenimentele ce urmeaza sa se intample?

5 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Mie teama doar de un meteorit...

| MadaTeIntreaba a răspuns:

Sa stii ca unii oameni care se pretind "specialisti" vor sa faca o avere din Apocalipsa.Acei oameni profita de oamenii superstitiosi care cumpara tricouri, pancarde etc. pentru a anunta oamenii de "Apocalipsa" si desigur ca banii ajung la acei "specialisti".Nu ai de ce te teme!

| TzP a răspuns:

Cred in ce scrie in biblie despre sfarsitul lumii. Despre toate predectiile astea ca cica vine pe 21.12. 2012 nu cred. Numai Dumnezeu stie cand va veni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi este teama pentru ca nu se va intimpla nimic.Este total eronat interpretata acea parte din biblie.La multi ani si mult noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bate la usa sf sai dam drumul? povesti copilaresti apocalipsa a fost scrisa cand romanii se jucau cu evrei ei credeau ca va veni mesia a lor sa fie stapanii lumii