| AvalohAlyn a întrebat:

Credeți că va veni Apocalipsa curând? Sau omenirea mai merita o șansă? La ce vremuri trăim cu pandemia, o sa fie și mai rău în viitor?(așa spun unii profeți)

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod sigur nu o sa vina, poate peste cateva mii de ani sau chiar mult mai multi. La cate profetii au fost in legatura cu sfarsitul lumii noi n-ar mai fi trebuit sa discutam aici.

| Werrich a răspuns:

Au mai fost zeci de pandemii, care acum se tratează. În 2012 Planeta Pământ a întrat în Era Varsatorului.
Listă de date prezise pentru sfârșitul lumii:
https://ro.m.wikipedia.org/......itul_lumii

Răspuns utilizator avertizat