| Anteros a întrebat:

Cum credeti ca va fi omenirea in viitor?

9 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Cum a fost si pana acum, cu mici imbunatatiri.

| Bondarel99 a răspuns:

Cred ca oamenii vor fi din ce in ce mai disperati dupa bani si putere...

| Axys a răspuns:

Sal omenirea va fi la fel ca si acum happy ..ramne de vazut la tv

| Axys a răspuns:

Cred ca vor avansa in tehnologi

| MaliciousDeath a răspuns:

Ai vazut Idiocracy?

| WithoutName123456789 a răspuns:

Eu cred ca va fi mai rea, deja foarte multi copii sunt rai si obraznici si fac lucruri care nu sunt de nasul lor.

| Sănduțța a răspuns:

Numa Dumnezeu stie! happy

| YourB0SS a răspuns:

Naspa!

| Ruxenne a răspuns:

Stiu eu:,cu masini zburatoare,cu roboti,ne vom imprietenii cu extrateresti,vom putea locui pe marte,vom trai vesnic,...
bineinteles ca glumesc,cine stie cum va arata omenirea in viitor,pana acum a inceput sa fie``epoca violentei``,in prezent numai crime, rautate, copiii sunt rai, nu-i asculta pe parintii, in cazul unora ii omoara si-i batjocoresc pe parintii, asa ca multe se petrec acum ...cred ca acum abia e inceputul sfarsitului, speram ca nu se va intampla, si lucrurile sa se imbunatateasca, dar slabe sanse