| Justshutup a întrebat:

Cu ce ne afecteaza pe noi semnele illuminati din videoclipuri?

Răspuns Câştigător
| Thunderstruck a răspuns:

Si asta cu ce ajuta?straight faceNu inteleg, iti baga niste imagini in cap...Si? Doar n-o sa devii iluminat daca vezi niste imagini subtile si nici nu-ti schimbi mentalitatea.

11 răspunsuri:
| LetsPutASmileOnYourFace a răspuns:

Heii. Sunt *******, studiez subiectul Illuminati de 3 ani. Simbolurile Francmasonice si Illuminat-e din videoclipuri si din imagini ne afecteaza subconstientul intru-n mod foarte subtil.Creierul tau nu observa intru-n videoclip de exemplu, o pentagrama! Dar subconstientul tau, da! Aceea pentagrama iti ramane in subconstient analizand-o zi de zi, noapte de noapte. La un moment dat, incepi sa visezi cu pentagrame sa ai tot felul de imagini in cap cu pentagrame, etc. Tu vei fii influentat de aceasta imagine, si vei urma calea raului, crezand ca esti chemat. Dar de fapt, esti fortat! Sper ca te-am ajutat. Peace&Love!

| Qinz a răspuns (pentru LetsPutASmileOnYourFace):

Interesant...

| Duucu a răspuns (pentru LetsPutASmileOnYourFace):

Interesant.

| Justshutup explică (pentru LetsPutASmileOnYourFace):

Nu ma refeream la pentagrama, adica din cate stiu eu pentagrama nu are nici o treaba cu illuminati[nah poate ma insel]eu ma refeream la piramida aia cu un ochi deci am vazut-o foarte des prin videoclipuri chiar la melodii care imi plac ft mult spre ex: http://www.youtube.com/watch?v=Zcps2fJKuAI uita-te la acest video si sa vezi de cate ori apare acel semn daca iti poti da seama in minisecunde eu una l-am vazut de multe ori

| LetsPutASmileOnYourFace a răspuns (pentru Justshutup):

Haha. Stiu ca nu te refereai la pentagrama. Dar ai spus " Semnele Illuminati "Eu ti-am dat un EXEMPLU!( am precizat ca este exemplu )! Da, ai dreptate! Tu te inseli. Pentagrama este una din simbolurile lor! Ce am spus eu, se aplica la orice simbol, fie ochiul cu piramida, fie o pentagrama, fie 666, fie ORICE SIMBOL. Intelegi? Peace&Love.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Te faci partas la pacatul lor.
Lay hands suddenly on no man, neither be partaker of other men's sins: keep thyself pure.
1 Timothy 5:22

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu nimic.

| CannbalCorpse a răspuns:

Cu nimic. happy Poti sa te uiti in continuare la videoclipul lu Ke$ha die young.

Răspuns utilizator avertizat
| Ƨirenia a răspuns:

Cu...nimic. yawn

| Allrc24Orthodox a răspuns:

Manipulare subtila a subconstientului.

| Thunderstruck a răspuns (pentru Allrc24Orthodox):

Si asta cu ce ajuta?straight faceNu inteleg, iti baga niste imagini in cap...Si? Doar n-o sa devii iluminat daca vezi niste imagini subtile si nici nu-ti schimbi mentalitatea.