| Peace119 a întrebat:

Cum pot sa am parte și eu de o vindecare divină căci medicii nu pot sa îmi facă prea multe?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Andreidașchevici112 a răspuns:

Da poți. Dacă crezi cu adevărat și te rogi lui Dumnezeu el poate să te vindece chiar daca doctorul nu îți mai da sanse

| Annsakakakak a răspuns:

Roagă te cu credință, pocăiește te și dacă e voia Lui sa fii vindecat/a, te va vindeca cu siguranță

| georgeon a răspuns:

Salut roaga-te Domnului Isus Hristos și citește Noul Testament si vei vedea cum vindecarea vine în sufletul tău și în trupul tău.