| AvalohAlyn a întrebat:

Cum vi se par ideile si principiile prezentate in cartea dar si filmul "Secretul"? Functioneaza la voi legea atractiei? Ati incercat?

Răspuns Câştigător
| Chimied a răspuns:

Am vazut filmul, unele idei sunt ok, iar altele mincinoase. E adevarat ca esti ceea ce gandeste, dar sa obti TOT ce doresti doar gandindu-te cateva minute pe zi la acel lucru mi se pare ridicol. Visezi ca faci miliarde, cand tu n-ai bani sa-ti platesti nici intretinerea. Cand l-am vazut, mi se parea interesant mai ales in primele minute, dar am fost dezamagit, plus ca trebuia sa imi controlez fiecare gand si nu stiu de ce dar aveam cele mai bolnave ganduri atunci laughing

2 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Nu cred fiindca atunci cand eram mai mic si fara sa cunosc aceasta asa zisa lege obisnuiam sa ma gandesc foarte mult chiar exagerat la sex. Si ghici ce? N-am avut parte niciodata de asa ceva.

Răspuns utilizator avertizat