| unul1 a întrebat:

Daca Dumnezeu a facut legile fizicii de ce tocmai el le-ar fi incalcat?

14 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Ca să ne atragă atenția că mai importante de legile lui e Persoana Lui.

| Mădă0611 a răspuns:

Ce legi a incalcat?

| Narfundo a răspuns:

Ca sa intrebe prostul

| unul1 explică (pentru Narfundo):

Ha ha ha! Ma dai pe spate glumetule!

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Poţi da exemple?

| Zenit313 a răspuns:

Secret! Daca iti spun, trebuie sa te omor!

| Voidwithin a răspuns:

Poi tu crezi ca omul stie toate legile fizicii? A aflat cineva ceva despre a 4 dimensiune? Suntem limitati doar la cele 3 dimensiuni inca stim f putine.

| Silviuloan a răspuns:

Din moment ce el le-a a creat are voie sa le incalce.

| andreiush25 a răspuns (pentru Silviuloan):

Logic...foarte logic.

| unul1 explică (pentru Silviuloan):

Din moment ce o un barbat si o femeie au facut un copil el fiind rezultatul "creatiei" lor, ei pot sa il omoare? Cam asa s-ar pune problema.

| Silviuloan a răspuns (pentru unul1):

Depinde cum interpretezi...

| ManStrong a răspuns:

Da mi si mie un exemplu.
Tu nu ai putea opri o locomotiva din mersul, orice obstacol ai pune in calea ei.Dar mecanicul o opreste doar dintr o maneta.
Cine este la volanul universului cunoaste toate manetele la ce folosesc.

| Unstopable a răspuns:

De smecher

| taximetristul a răspuns:

De jmecher! El e cel mai jmecheri dintre toti smenarii