| afksbhbaws a întrebat:

Daca nu voi reusi sa tin un canon pana la capat, ma va ierta Dumnezeu pentru acel pacat?

Răspuns Câştigător
| soimos a răspuns:

Nu!
Ptr ca acel Canon era adresat "dumnezeului cu copii" adica acela care a fost slavit in biserica sa timp de peste 1500 de ani cu numele de Lucifer!
Iar Dumnezeul cel fara Canon, dar si fara fii, adica Creatorul, nu te va ierta pentru ratacirea ta, ca de Canonul tau il doare in mod sigur in spitz!

| afksbhbaws explică (pentru soimos):

Dar daca am probleme de sanatate?

| soimos a răspuns (pentru afksbhbaws):

Atunci trebuie sa te adresezi Mantitorului care te poate ajuta, adica lui Nenea Doctoru!

| afksbhbaws explică (pentru soimos):

Multumesc!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat