| Antipaticu a întrebat:

Daca vreau sa ma dau la budism sau la sikhism, o sa ard in iad?

21 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nu ști, Creștinismul e singura credință adevărată și restul nu exitsă, sunt doar invenții prostești?

Răspuns utilizator avertizat
| FucktheSystem a răspuns (pentru Antipaticu):

Neah, dar am chef de trolling religioshee hee

Răspuns utilizator avertizat
| FucktheSystem a răspuns (pentru Antipaticu):

Spune-mi ceva ce nu știu deja.

Răspuns utilizator avertizat
| FucktheSystem a răspuns (pentru Antipaticu):

Dacă zici tu, îl întreb și eu diseară.

Răspuns utilizator avertizat
| Arthur a răspuns:

Poţi să te dai şi cu sania. Noi îţi respectăm opţiunea!
Mult succes!

| Angel0 a răspuns:

Tu chiar crezi ca budhistii accepta orice troll cu aere de ateu?rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Angel0 a răspuns:

Daca-ti inchid netul si te intreb ce este budhismul, mai stii sa raspunzi? Vorba aceea "ateu Wikipedian", adica incult.rolling on the floor

| DrunkenRat a răspuns:

Nu cred. E considerat un pacat sa iti schimbi religia, dar poti preda o alta religie in stil obiectiv, adica tu esti crestin si vorbesti despre ce fac alte persoane, le studiezi religia, respecti punctul de vedere, il prezinti altora, dar crezi in Dumnezeu.

| victoreanu a răspuns:

Fara probleme. Are si iadul mandria lui.

| jo_7646 a răspuns:

La câte icoane ai lins și pupat, nu cred. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| DeathIncarnate a răspuns:

O sa arzi oricum!=)

| Matt24 a răspuns:

Depinde de credintele tale... daca faci o paralela, la budism daca traiesti o viata corecta ajungi in nirvana daca nu esti trimis spre alta viata...dar daca esti budist, teoretic te duci in iadul crestin fiindca esti considerat pagan

| NekoNickyNya a răspuns:

Nu-nu nu cred ( fiecare religie are iadul si raiul sau)
Ah si aidul nu exista in opinia mea