| Antal12545 a întrebat:

De azi,, am devenit si eu satanist" Am facut ritualul de intiere laughing acum cam ce ar trebui sa fac? Sa nu vina iar altii,, credinciosi/ care nu cred si d astea" chiar n am chef de voi, cine mai e satanist/ă ( de preferat sa fie fata rolling on the floor sa imi dea mesaj

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asa iti cauta ma jumatatea, ce ritual ai facut drace? nu exista nici un satanel,dumnezeu sunt inventi umane, azi un barbat a murit la frizerie, nu exista nici un creator care sai pese de noi, nici un satan care sa vrea sufletul tau de virgin cu batai in palme, lipsa stiinteti naste natiuni sarace, ignorante

| Antal12545 explică (pentru RAY):

Omfg, ce ziceam. Si uite ca deja o venit 2,, destepti " copile/omule/fint-o tu auzi ce vorbesti? Tu deja esti Cucerit de Satan.esti Ateu, tu crezi ca nu exista nici un,, creator " asa crezi tu, dar cand o sa mori. O sa ajungi mai rapid in iad decat mine?

| RAY a răspuns (pentru Antal12545):

Deci cand o sa mor o sa fiu teleportat in iad, cool, in lipsa creierului meu mort voi acolo desigur ca nu voi avea constinta de a percepe ceva, inteleg

| mentholinks a răspuns:

Sa-ti pierzi timpul facand meditatii, ritualuri si invocand demoni care nici nu exista si chiar daca ar exista n-au ei nevoie de tine ca sa te bage in seama.

| Antal12545 explică (pentru mentholinks):

Nu va mai bagati! Nu mai vorbiti! Daca nu stiti. Ce,, simptome am avut( eu cu prietenul meu ) " etc.

| mentholinks a răspuns (pentru Antal12545):

Bine. Fa in continuare ce vrei sa faci.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Acum poti linistit sa te duci sa te arunci de pe un pod.

| Panamax a răspuns:

Satana "exista"in creierul bolnavilor psihici si al indoctrinatilor.
Spitalele de boli mintale sunt pline de oameni care au vazut, simtit vorbit cu fiinte imaginare.

| Nilsson a răspuns:

La tine totul pare o gluma dar cu cel rau nu e de joaca.
Daca descoperi fericirea in satanism sa ne spui si noua.

| Antal12545 explică (pentru Nilsson):

L-ati vazut pe Satan cand a,, omorat oamenii"? Unde e Dumnezeul vostru? A omorat mii de oamenii. El doar sta si se uita. Da si am gasti fericire in satanismwinking

| RaulAlmășan a răspuns (pentru Antal12545):

Satan e doar un pion in fata lui Dumnezeu.
Biblia spune ca si diavolii cred in El si se infioară.
Oamenii sunt inzestrati sa se apere de satan, faptul ca nu au fost credinciosi iau făcut sa fie vulnerabili.
Satan nu îmi poate face nimic fizic atât timp cât cred in Dumnezeu si nu îmi poate face nimic psihic atât timp cât cunosc cuvântul Domnului.
Satan e doar un vierme lipsit de putere in fața lui Dumnezeu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde aşa întrebare? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un site ''Bucuria lui Satan'', ei te pot ajuta dacă mai există cineva pe acolo.
Noi aici nu ne ocupăm cu așa ceva, asta dacă nu-i cumva vreun satanist sub acoperire. Oricum, de sunt satanişti p-aici, sigur te vor contacta ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Sunt curios, daca esti satanist inseamna ca tu crezi in existenta lui satan, deci si in a lui Dumnezeu?

(Sincer, eu cred ca nu e nici una ci ai facut asta pentru ca poate, poate atragi un pic de atentie.)

| BogdantheDreamer a răspuns:

Sa iti schimbi buletinul.

| LupusDei1993 a răspuns:

Deci tu te "initiezi" in ceva, si habar n-ai in ce consta aceasta initiere. Eu cred ca esti doar un mic troll ce vrea atentie.

| SuNaM a răspuns:

Altu' care face ritualuri de pe net si se crede satanist ca e interesant si vrea sa si agate cu asta. satanismul se traieste, nu e o religie ca cea a lui jibas