| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand vine vorba de altii, voi ca si crestini le insultati zeii si religia fara probleme dar cand vine vorba de zeul vostru sau religia voastra o ardeti cu "oh nu, suntem indignati/persecutati/maltratati, dar vai cum iti permiti, ai putin respect pentru credinta altora" si altele de genul?

8 răspunsuri:
| OOOLEOOO a răspuns:

Nimeni nu are nimic cu nimeni, dar in acelasi timp nimeni nu a ezitat sa ma faca drogat macar odata.

http://i46.tinypic.com/2m2x8iq.jpg

| 4b a răspuns:

Nu stiu altii cum sunt, dar eu nu insult pe nimeni.
Salutwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Port un respect enorm pentru Zeus şi Zamolxis. N-am cum să-i insult.

"oh nu, suntem indignati/persecutati/maltratati, dar vai cum iti permiti, ai putin respect pentru credinta altora" - Eh na, asta e dovadă de nebunie. N-am întâlnit până acum cazuri din astea, dar nici nu cred că aş vrea.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Pentru că așa este omul.

| Ben00 a răspuns:

Cin'te-a calcat pe bombeu? Si care e zeul la care ai atata evlavie, man?

| florinmarius20 a răspuns:

Eu sunt crestin teoretic dar cred in existenta mai multor Dumnezei.De fapt asta este si adevarul daca exista ceva cu adevarat pentru ca inainte de biblie si coran lumea credea in mai multi zei ai fiecarui neam.

| CamiiBăă a răspuns:

Eu nu am nimic cu nimeni.Fiecare cu credinta si zeul lui.winking

| tinerelul a răspuns:

Mananci RAHAT turcesc