| anonim_4396 a întrebat:

De ce faceti afirmatii a caror dezvoltare ajunge la un non-sens de tipul alb=negru,iar cand se intampla acest lucru parasiti discutia pe care ati inceput-o cu atata virulenta initial, fara ca macar sa mai aduceti un singur argument?

7 răspunsuri:
| Filip23 a răspuns:

Poate ca discutia cu tine e foarte plictisitoare. Cred ca ti s-a mai spus ca te cam bagi singur in seama.

| Inferno a răspuns (pentru Filip23):

Esti irelevant. Ce intreb eu si ce intelegi tu.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Se poate si asa ceva? De partea cui esti? Si cine-i asa rautacios cu tine mai anonimule ca ti-am uitat si numele de cand tot iti scriu.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Poate ca cei care fac asta doar intreaba,sub forma de afirmatie,ceea ce este, bineinteles, eronat, din moment ce nu ai suficiente argumente demonstrative.
Ei se joaca doar, se joaca de-a alba-neagra.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Nu inteleg de ce scrie Anonim, In loc sa scrie Inferno, dar, in fine, eroare de sistem.

| 3xfemeie a răspuns:

Ups!
ps Un el spune ca tu esti eu. Sau eu sunt tu? Nu am inteles inca. rolling on the floor

| Inferno a răspuns (pentru 3xfemeie):

Daca nu ti-ai schimba conturile "ca ciorapii", ca sa-l citez pe Valeriu nu ti-ar spune nmeni nimic.