| TrollingFace a întrebat:

De ce mie asa frica de ochi lu maica domnului din icoane? Sau de fete ma sperie ff mult ochi parca sar uita fix la mine si mar umari cand povestesc despre asta imi tremura mainile si mi-e frica crying

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Vorbesti prostii.laughing. Uita-te la o fata si gandeste-te ca vrea sa faceti sex nu ca vrea sa te urmareasca laughing

10 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Paranoia...
P.S: dale incolo de rugaciuni, sunt doar poezii care se adreseaza cuiva inexistent.

| Trinitas a răspuns:

E o fobie, n-are legatura cu religia. Cel mai bine te poate ajuta un psiholog pe tema asta.

Răspuns utilizator avertizat
| sandra2012 a răspuns:

Imaginatia iti joaca feste si nu o zic ironic. Probabil ca te uiti atent si de aceea ai astfel de pareri. Am mai patit si eu. Orc, nu are cum sa iti faca rau.

| Minks a răspuns:

Ai probleme la bujii, iti bate avansu cam prost, du-te la mecanic.

| 愛日本 a răspuns:

Te sperii sau te temi? De fete? :O

Răspuns utilizator avertizat
| Couragebv a răspuns:

Se spune ca o vezi tu asa, pentru ca te simti tu, ca ai gresit cu ceva. este totul doar in mintea ta, cum ti-o imaginezi tu, nu uita asta...

| coosmin24 a răspuns:

Nu are de ce sa iti fie frica atat timp cat Ea este pazitoarea noastra. Nu are cum sa iti faca rau, din contra ar trebui sa te bucuri cand o privesti.

| DizzyXD a răspuns:

Bunabig grin
Ai frica pentru ca asa ti-ai format tu psihicul, eu pateam asa cand ma uitam la tv laughing
Dar inainte sa ma culc spun o rugaciune si gata.
Dar tu sa incerci sa le evitii ochi, daca ti-e asa de frica :*