| OctavianDanielMaria a întrebat:

De ce nu da Dumnezeu ploaie fara sa fie nori, ca doar e atotputernic. Curcubeul exista inainte de potop?

10 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai asta este singurul algoritm posibil. Asa am putea spune, de ce nu a facut Pamantul in forma de triunghi, ca... ce are?

| T0T a răspuns:

Deoarece toate au o logică.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Ca sa ai tu ce învăța la cunoștințe despre natura in clasa a 3-a.

Răspuns utilizator avertizat
| TamplaruAnisoara a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

De ce nu întrebi de ce a așezat Dumnezeu Pământul la distanta actuala fata de Soare?

| RAY a răspuns (pentru TamplaruAnisoara):

De ce nu a asezat toate planetele la distanta actuala fata de soare?

Răspuns utilizator avertizat
| badpanda a răspuns (pentru TamplaruAnisoara):

Pai intai a facut Pamantul, apoi lumina si dupa aia luminatorul mare adica soarele.
Adica pe dos.
Probabil crescatorul de capre care a inventat Biblia s-a gandit ca asa este ok.

| RAY a răspuns (pentru TamplaruAnisoara):

Dz e autoputernic femeie poate orice sa faca, dar sa minte nu poate

Răspuns utilizator avertizat