| Vernusio a întrebat:

De ce nu mai vine sfarsitul lumii odata?

12 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Vine la vremea potrivita, foarte curand dar tu nu intelegi ca asta este vremea pe care o astepti?

| danay72 a răspuns:

El vine la timpul stabilit, iar semnele arata ca e foarte aproape. Dar ceea ce e cel mai important, e faptul de a fi pregătiți și intr-o relatie acceptată de Dumnezeu.

| RAY a răspuns:

De ce sa vina asa ceva?

| Freya1 a răspuns:

Te grabesti? Ai ceva mai bun de facut dupa?

| Mayhem666 a răspuns:

Pentru ca asa vreau eu. Poate sa vina dupe ce se termina de postat Boruto hahahaha.

| mentholinks a răspuns:

Asteapta sa se insoare ray.

| oprescudorin11 a răspuns:

Cum de nu realizezi ca traim post -'sfarsitul lumii'?

| Mclaren12 a răspuns:

N-o să vină decât ori dacă îl provoacă evreii intenționat ori o să vină vreun meteorit peste nu știu câte milioane de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu sta in puterea omului sa aduca "un sfarsit al lumii rele" in mod selectiv si este conditionat de forte inteligente superioare omului si de constiinta colectiva. happy

"El vine la timpul stabilit, iar semnele arata ca e foarte aproape. Dar ceea ce e cel mai important, e faptul de a fi pregătiți și intr-o relatie acceptată de Dumnezeu." - sunt de acord.

| Mclaren12 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Pentru ca nu sta in puterea omului sa aduca "un sfarsit al lumii""
Ai auzit de bombe nucleare sau fuziune și fisiune?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mclaren12):

"Ai auzit de bombe nucleare sau fuziune și fisiune?" - am reformulat.

| MrRipley a răspuns:

Doar un ratat onanist ca tine poate sa ganseasca asa.