| userulanului a întrebat:

De ce nu ne plac evreii din moment ce ei sunt poporul ales?

7 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Pentru că știu să facă bani din orice.
Dar eu una cu evreii n-am nimic, e stupidă invidia asta mai ales când este între credincioși...

| Polaris a răspuns (pentru FucktheSystem):

Tu ai ceva cu rușii. Dar în Mama Rusie, rușii au ceva cu tine.

| FucktheSystem a răspuns (pentru Polaris):

Ruși=rusia=vodkă, cum să nu-mi placă?

| MortemAeternum a răspuns:

Pentru ca ei sunt poporul ales si nu noi?(cel putin asta sustin evreii laughing )

| SaveTheNature a răspuns:

Ca sunt si ei oameni ca toti oamenii. Poporul ales.Macar de ai sti ce inseamna.

| GusWaters a răspuns:

Nu sunt niciun popor ales.Sunt niste sarlatani, hoti si nenorociti, care au jecmanit oamenii de cand exista.Bine-a facut Hitler ca ii omora ca pe animale,asa si trebuia! Astia conduc lumea,si cum zice cineva nasoale de ei, se simt lezati in cur, ca nu le place sa recunoasca.Mie mi-ar placea la nebunie sa-i transform in Poporul Gazat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi plac pentru ca in public isi plang mereu de mila, dar sunt de fapt un popor care o cauta mereu cu lumanarea. Nu eu i-am ales. N-am mai fost la vot de foarte multi ani big grin